ТВОРЧА ІНІЦІАТИВА ГРОМАДСЬКИХ ЖУРНАЛІСТІВ

Мета: Створити громадський інформаційний ресурс задля забезпечення громадськості доступом до суспільної преси, поширення журналістики на загальних засадах.

Задачі: Відтворити команду професіоналів-аматорів, які стануть постійними дописувачами, громадськими журналістами для захисту власних прав і прав читачів громадської преси. Поширювати громадські ЗМІ з метою інформативності громадян з позиції народу України.

 

Концепція розвитку

 

1. Даний соціальний проект – творча ініціатива громадських журналістів несе за собою позитивні зрушення в галузі журналістської діяльності, заохочує громадськість до суспільної роботи і підвищує рівень грамотності населення шляхом залучення громадськості до журналістської діяльності.

2. Проект передбачає за собою теоретичну і практичну освіту для забезпечення учасників проекту знаннями основ журналістики. Таким чином, учасники проекту навчаться аналізувати, використовувати, зберігати, обробляти і поширювати інформацію, а отже отримають важливі знання, якими можуть скористатися в житті.

3. Проект вестиметеся на громадських засадах. Головна мотивація – крок у майбутнє, причина – непопулярність звичайних засобів інформації і недовіра їм серед більшості читачів.

4. Цільова аудиторія учасників – молодь віком від 14 до 35 років.

5. Аудиторія читачів визначатиметься додатково.

6. Головні засади громадської преси – відсутність цензури і «прямий текст», що безумовно буде правдивим і незалежним. Таким чином, даний проект є цілковито демократичним і спрямований на поширення свободи слова і думки.

7. Фінансування проекту здійснюватиметься за рахунок благодійних внесків і грантів.

8. Передбачене заохочення найактивніших журналістів – за рахунок пожертв і благодійності.

9. Реклама проекту відбуватиметься за рахунок громадськості і розповсюдженні листівок у місцях великих скупчень людей, громадському транспорті і Інтернеті.

10. Пріоритет проекту – першими донести до людей якісну інформацію «з народу» без будь-якої попередньої обробки і аналізу.

 

Скачать
проект ЧЗ статут.docx
Microsoft Word документ 122.5 KB