НОВИНИ

25.01.2015

Малюнки воїнам АТО від дітей дитячого будинку


Зараз в нашій країні складні часи. На Сході йде війна. Жорстока війна, де гинуть кожного дня наші брати та сестри. Кожен небайдужий  українець з болем у серці спостерігає за подіями і допомагає нашим воїнам, як може. Адже мужні українці виборюють нашу свободу та мирне небо над головою. Вони бажають, щоб наші діти жили в незалежній, квітучій, мирній Україні.

Наразі активісти ДОМГО ВМГО «Батьківщина молода» збирають гуманітарну допомогу для воїнів АТО, які воюють в Луганській області та діточок, які проживають у складних умовах (діти-сироти, діти, яких покинули батьки).


До нас долучилися вихованці Дніпропетровського дитячого будинку дітей ДЦП. Вони написали листи та малювали малюнки солдатам. Кожним малюнком діти передали вітання, виразили свою підтримку, вони відправили своє тепло та сподівання на краще майбутнє України. 26 січня ДОМГО ВМГО «Батьківщина молода» відправить гуманітарну допомогу.

24.01.2015

Бандуристу спалили хату в центрі Дніпропетровська


23 січня активісти ДОМГО ВМГО «Батьківщина молода» відвідали бандуриста, Дніпропетровського Кобзаря Валерія Харченка. В родині, бандуриста Валерія Харченка сталася біда – в результаті пожежі згоріла оселя.  Слава Богу,  господарі лишилися живими. Проте, їх дім практично не придатний для життя. Наразі родині потрібна допомога небайдужих людей: будматеріали, предмети першої необхідності, фінансова підтримка, а також будь-яка інша допомога. Активісти не покинули Валерія у складний час та поїхали з допомогою до нього. Відвезли електичну піч, телевізор та речі першої необхідності.


У незламного Кобзаря сумні очі, він пригнічений. Зараз він разом з дружиною проживає в маленькій літній кухні. Жахливі умови.


Всі бажаючі можуть допомогти!

Реквізити: Приватбанк 5168 7420 6801 5068

Валерій Володимирович Харченко

Телефон Валерія 098-50-52-947, 063-86-16-466

Заздалегідь спасибі за ваші добрі серця!

23.01.2015

РІЧНИЦЯ ПАМ'ЯТІ СЕРГІЯ НІГОЯНА

22 січня учасники Дніпропетровської обласної організації ДОМГО ВМГО «Батьківщина молода» у селі Березнуватівка Солонянського району відвідали родину Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна та разом з його батьками, родичами та друзями взяли участь у тризні на вшанування пам’яті нашого мужнього земляка.


Немає більш тяжкої долі для батьків, ніж втрачати власне дитя, що є надією на майбутнє. Тож й через рік по смерті сина не висихають, у матусі Сергія Нігояна сльози. Лише батько по-чоловічому стійко стримує почуття. Та й на його чолі немов лишила страшну печатку душевна біль.


« Синочку…синку – то українською, то вірменською гірко промовляє, - страждальна втомлена мати, - та чи ж знала я, що у мирній країні ти загинеш? Чи ж відала, що тебе застрелять вороги? ».


Тяжко в такі години щось проголошувати, дарувати. Та хлопці й дівчата «Батьківщини молодої» таки наважилася зробити дарунок родині, яка втратила дитину. Ми передали батькам портрет Серьожі, аби вони завжди бачили його живим, - таким, яким хлопець запам’ятався друзям та багатьом Українцям.


 Ми ж бо живі: поки жива пам'ять про нас у серцях тих, хто любить, кому ми дорогі! Пам'ять про героїв – вічна, житиме й через століття!


 Сергій Гагікович Нігоян (1993 — 2014) — учасник Євромайдану. Перший загиблий 22 січня 2014 року під час подій на вулиці Грушевського в Києві.

19.01.15

МАРШ МИРУ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ ПРОЙШОВ ЗА ПІДТРИМКИ БАТЬКІВЩИНИ МОЛОДОЇ - організатори.

"Батьківщина Молода єдина демократична припартійка, що одразу звернулася з бажанням допомогти" - з виступу співорганізатора акції Артема Дорофеєва.


18 січня 2015 року у Дніпропетровську пройшов марш миру. Активісти крокували з Європейської площі до театру Опери і Балету на мітинг, а звідти на алею Небесної сотні. 

"Батьківщина молода" була єдиною молодіжною організацією міста, що взяла участь і допомогла в організації акції щодо вшанування загиблих під Волновахою. 


"Наш захід був напрямлений на те, аби згуртуватися - ми пройшли маршем, ми не мовчали, ми кричали - цей марш, марш - крик душі, а вдуші ми згадували кожного, хто віддав життя за Україну. Це були і загиблі мирні жителі під Волновахою. Нам, спільними зусиллями із громадськістю міста вдалося зібрати п'ятитисячний марш, і ми, молодь пишаємось тим, що коли ми йшли нас стало вдвічі більше, а люди, що йшли назустріч підтримували нас" - розповів співорганізатор акції Артем Дорофеєв. 


В свою чергу, Голова Дніпропетровської обласної молодіжки Тетяна Корнійчук поділилася -       " Акцію ініційовану в Інтернеті ми не могли не підтримати, адже один із ідеологічних принципів нашої організації є боротьба за справедливість - а яка справедливість, коли люди гинуть? - Тероризму слід сказати ні, і наша організація беде першою, яка не побоїться це зробити"  - наголосила вона.


Втім, хода закінчена, учасників проукраїнських патріотичних акцій дедалі більшає, як і сама їх кількість - наступну, громадськість проведе на День Соборності, 22 січня, вже за підтримки керівництва області. 


19/01/2015

"БОРІТЕСЯ - ПОБОРЕТЕ": МОЛОДОБАТЬКІВЩИНЦІ НАВІДАЮТЬСЯ НА РОКОВИНИ СЕРГІЯ НІГОЯНА ДО ЙОГО РІДНОГО СЕЛА

Герой України, Сергій Нігоян став сотником Небесної сотні, загинувши 22 січня 2014 року на Майдані.


Юнак, вірмен - за національністю, українець - запокликанням, Сергій Нігоян народився в селі Березнуватівка на Дніпропетровщині. Він цитував Шевченка, передвіщуючи перемогу Революції Гідності. Він помер в День Соборносності України 22 січня 2014 року. 


21 квітня 2014 року активісти "Батьківщини Молодої" встановили пам'ятну дошку на школі де навчався патріот. В цей день село відвідала і екс-прем'єр Юлія Тимошенко, а вже за тиждень від партії "Батьківщина" в шкільне подвір'я села заасфальтували та оздобили новим спортивним інвентарем.


16.01.15

"Батьківщина Молода" проводить чемпіонат з гри "Криївка" серед активу дніпропетровської організації


Всеукраїнський турнір "Москаляку на гіляку"


Гра "Криївка" - це гра створена Молодим Народним Рухом, як українська альтернатива відомій грі "Мафія". Вона містить у собі повстанський колорит, звичаї та традиції.


Головні дійові особи: звичайні упівці, кум, голова СБ УПА та НКВДисти, які прагнуть знищити упівців. Дійство відбувається у звичайнісінькій криївці, в якій дійові особи збираються після важкого робочого дня. Для «Криївки» розроблені спеціальні ігрові карти


15/01/15

"Батьківщина Молода" виступить співорганізатором акції "МИ - ВОЛНОВАХА" У Дніпропетровську

Молодь Дніпропетровщини ініціювала акцію вшанування загиблих у трагедії під Волновахою, ВО "Батьківщина"  та ДОМГО ВМГО "Батьківщина Молода" підтримали ініціаторів.


Студенти Дніпропетровска в соціальних мережах, вчора почали розповсюджувати інформацію про захід. "Батьківщина Молода" на позачерговому засіданні Правління підтримати захід, окрім цього партія "Батьківщина" запропонували свою допомогу, на що молодь згодилася.


Акція відбудеться 18 січня 2015 року на Європейській площі у м. ДНіпропетровську, збір о 12:00. Після чого, ми долучимося до активістів "Майдану Січеслав" і спільною ходою вшануємо загиблих.