НАШІ НОВИНИ


Як «Батьківщина молода» стояла табором під Каневом

Хлопці та дівчата Дніпропетровського осередку ВМГО «Батьківщина Молода» на початку вересня взяли участь у таборуванні під Каневом «Канів-2014. Безпечна Україна – Безпечна Європа». Захід підтримали Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні

Провести три дні у чудовому лісі поряд Канівського водосховища – дуже пам’ятно, тим більше, коли сюди з усієї України приїхали понад 300 активістів «Батьківщини Молодої». Хлопці та дівчата марно часу не гаяли – активно брали участь у спортивних змаганнях, політичних диспутах, різноманітних творчих та професіональних конкурсах.

Щедрим на почесних гостей був захід. Ними стали: Народний депутат України, заступник голови ВО «Батьківщина» Борис Тарасюк та керівниця Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, Габріеле Бауманн. Гості провели цікавий диспут з молоддю та відповіли на усі питання, що виникали у учасників таборування.

Велику увагу присутні приділили темам: євроінтеграції, напрямкам розвитку нашої Держави, безпеки України та загалом - Європейській Світовій безпеці.

Зокрема, Борис Тарасюк зазначив, характеризуючи стан думки українського суспільства щодо приєднання до НАТО: «За що сьогодні Путину можемо завдячувати? Збільшенню серед українців кількості прихильників вступу до НАТО понад у три рази! Сьогодні вже від 50 до 70% наших громадян підтримують членство. Це результат реакції суспільства на російську агресію.»

Другого дня у таборі пройшов волейбольний турнір. Взяла участь у ньому і Дніпропетровська команда, без виграшу не лишилася - за загальним заліком зайняла третє місце.

А ввечері, на березі Канівського водосховища хлопці та дівчата долучилися до фаєршоу, театру тіней та українських вечорниць.

В останній день активісти «Батьківщини молодої» ретельно прибрали табір та після цього традиційно піднялися на Чернечу гору, аби вшанувати пам'ять Тараса Шевченко. Тут до лав організації прийняли нову молодь. Зокрема отримав квиток «Батьківщини молодої», Дніпропетровець, Артем Дорофеєв! Вітаємо тебе, друже!


ДОМГО ВМГО «Батьківщина молода» відзначила 238 річницю міста Дніпропетровськ

13 серпня 2014 року жителі відзначили 238 років міста Дніпропетровськ. Дніпропетровська обласна молодіжна організація «Батьківщина молода» не залишила без уваги головне свято нашого міста.

Так як на Сході країни зараз складна ситуація, відбуваються воєнні дії, гинуть наші брати та сестри, Дніпропетровська обласна молодіжна організація «Батьківщина молода»  вирішила підтримати військових та висловити свою громадянську позицію.

Протягом усього дня активісти Дніпропетровської обласної молодіжної організації «Батьківщина молода» проїжджали по хвилям Дніпра вздовж берегів набережної на катері с прапорами «НІ ВІЙНІ!». Разом з жителями співали Гімн України, українські пісні в підтримку військових, які зараз відстоюють честь та гідність України, віддають життя за свободу та незалежність.

Жителі міста підтримали позицію активістів Молодіжної організації «Батьківщина молода» та приєдналися до акції. Дніпропетровська обласна молодіжна організація «Батьківщина молода» проти війни та  проти агресії. Ми за єдину та вільну Україну!


Допомога раненим

Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація «Батьківщина молода» постійно підтримує зв'язок з військовими, які зараз знаходяться на Сході країни. Минулого тижня до Дніпропетровської лікарні ім. Мечникова потрапили дві дівчини з батальйону «Донбас». Вони воювали за нашу державу на Сході країни. Одна дівчина – лікар батальйону, друга – стрілок. У дівчат були важкі поранення, які вони отримали від ворогів.

Активісти ДОМГО «Батьківщина молода» одразу, як дізналися, що дівчата в Дніпропетровській лікарні виїхали до них назустріч. Це сильні дівчата, справжні патріотки, які власним здоров’ям відстоювали нашу славну Україну. Їм зробили операції, дівчата зараз вже починають одужувати.

Активісти протягом усього тижня морально підтримували дівчат, хвилювалися та вболівали за них, кожного дня відвідували їх, для дівчат це дуже важливо. Ми з ними потоваришували, знайшли спільну мову. Вони розповідали про страшенну ситуацію на Сході, яка постійно погіршується і те, що ми бачимо по телебаченню, це «квіточки». Вони раділи кожен раз коли до них приходила «Батьківщина молода» з гостинцями.

Одну з дівчат відправили на цих вихідних на лікування до Литви, друга вже на цьому тижні виписується і їде додому. Активісти ДОМГО «Батьківщина молода» перед від’їздом дівчат купили їм одежу та все необхідне для дороги.

Ми пишаємося нашими дівчатами, справжніми патріотками! Підтримуємо та молимося за них! Сподіваємося на найближчу зустріч під мирним небом України!


Веселе родинне свято подарували дітям активісти «Батьківщини молодої»

Цьогорічний День авіації в Дніпропетровську пройшов вельми цікаво. Веселе родинне свято подарували маленьким та дорослим мешканцям житлового масиву Перемога(район Бульвару Слави) активісти «Батьківщини молодої»

Беручи участь у дійстві, малі дніпропетровці змогли відчути себе справжніми авіаторами. Хлопці та дівчата у різноманітних конкурсах продемонстрували чудову спортивну загартованість, надзвичайну сміливість й творчу обдарованість. Діти малювати крейдою дивовижні літаки, разом з організаторами танцювали та навіть співати пісні. Бо ж український льотчик – не тільки людина смілива, а й головне - весела!

Не стояли осторонь події й батьки, дідусі та бабусі. Підтримували дітей цікавою ідеєю у творчих конкурсах, емоційно вболівали за їх спортивні досягнення у змаганнях, та разом співали у караоке. Гарячою точкою святкування став банер-футаж, з намальованим льотчиком. Від бажаючих сфотографуватися у образі авіатора не було відбою! Що вже казати про те, які цікаві, пам’ятні фото виходили!

Та особливо зворушливим видався завершальний етап святкування Дня авіації. Тоді діти разом з батьками та активістами «Батьківщини молодої» проспівали Гімн України та розвернули кілько метровий Державний прапор й відпустили у небо заради Миру казкового Білого птаха.

Коментар

Олена Малютіна, донька авіатора

- Мій батько, Володимир Зіборов був військовим льотчиком – випробувачем надзвукових літаків. Тож добре знаю, що це за професія «авіатор», які люди обирають неї. Льотчиками стають лише сміливі та фізично здорові хлопці, справжні чоловіки, справжні герої!

Коментар, організатор свята, Тетяна Корнійчук

- Ми повинні виховувати у молодого покоління повагу до професії льотчика, захоплення нею. Бо ж завдяки цьому й народжується любов до Батьківщини, яку захищали й завжди будуть захищати мужні серця українських льотчиків, крила їх літаків!

Коментар, Валентина Холодна

- Мешкаю на ж/м Перемога, та на подібному святі ще не була. Дуже сподобалося не тільки донечці, але й мені! Де сьогодні можна безкоштовно відпочити разом з дитиною? А тут - і конкурси, і дарунки. Та й дуже весело, - навіть сама долучалася до конкурсу малюнків! Що вже казати за донечку, бачу: усе дуже сподобалося! Очі – палають! Та й, що цікаво, хоч і дівчинка, - зізналася мені: «хоче бути льотчицею». Отака вона, мрія, дитини у шість років! А ще вона так по-дорослому серйозно співала гімн України! Є чому пишатися мамі. От і організаторам – велике спасибі за свято!


"Запусти ліхтарик, а не кулю"

   Ми проти воєн і провокацій, насильства і конфліктів! Ми за мирне небо над головою для нас і наших дітей! Ми упевнені, що таких, як ми, на цьому світі набагато більше! Ми покажемо всім, що нас більше!

   Єднатися заради миру, незалежно від мови та політичних вподобань закликали українців активісти «Батьківщини молодої», та запрошенні мешканці міста.

   На акцію «Запусти ліхтарик, а не кулю» прийшло близько двох тисяч патріотів, яка була запланована на день Незалежності Була дужу тепла та гарна обстановка. Після роздачі кульок усі хором заспівали державний гімн та запустили кульки у небо. Акція поєднала серця Дніпропетровців та засвідчила, що вони за мине небо для дорослих та дітей.


Любов до України ніколи не згасне!!!


МОЛОДІ БАТЬКІВЩИНЦІ ВІДВІДАЛИ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК -ІНТЕРНАТ

Для активістів Дніпропетровської «Батьківщини молодої» вже стало доброю традицією відвідувати вихованців Дніпропетровського дитячого будинку - інтернату на вул. Чичеріна. 13 серпня з подарунками та відкритими серцями вони знову прийшли у гості до діточок.

 У соціально-медичній установі  "Дніпропетровський дитячий будинок - інтернат" постійно живуть понад 100 хлопців та дівчат віком від 4 до 18 років. На жаль, для більшості з них самостійне пересування значно ускладнене або й зовсім неможливе, як і самостійне обслуговування. Це - діти з вадами фізичного розвитку та ураженням центральної нервової системи. Вихованці закладу як усякі діти потребують тепла, любові, уваги дорослих і люблять подарунки.

Активісти «Батьківщини молодої» приїздять у гості не з порожніми руками. От і цього разу привезли корисні подарунки – красиві та теплі «толстовки», іграшки і памперси.

Кожен подібний візит – доволі відповідальний момент для активістів, бо ж  серця діточок неабияк радіють спілкуванню, теплому слову, ніжному дотику руки. Не дивно, що деколи дорослим навертаються на очі сльози.

Мріють більшість тутешніх вихованців про зустріч з рідними, батьками, можливість зробити самостійно перші кроки, чи принаймі навчитися керувати рухами пальців.

Є у закладі власні «Зіроньки», до яких серце лине з подвійною теплотою. Одна з них – 12-річна Олена. Дівчинка не має можливості рухатися самостійно, але мріє про те, що коли виросте буде лікарем і допомагатиме іншим дітям долати хвороби. От і зараз оптимізмом, неабиякою силою духу вона підтримує однолітків. Та найбільше дитина мріє про власну домівку в українському селі і щоб жили у дворі білі гуси – ці дивні птахи навіть ночами сняться Оленці.

 Та, на жаль, більшість вихованців мають турботи буденні. Під час спілкуванням з шістнадцятирічним Микитою Шикулою активісти довідалися про ще одну місцеву потребу – відсутність шин на інвалідні коляски. І одразу вирішили допомогти у цьому знедоленому хлопцеві. Бо ж коли разом долаєш життєві перешкоди, життя стає світлішим, а душа людини – оживає.

 

Тетяна Корнійчук, голова Дніпропетровської обласної молодіжної громадської організації ВМГО «Батьківщина молода».

- Будинок - інтернат для дітей з вадами опорно - рухового апарату – наш підшефний заклад. Вже третій рік надаємо допомогу й отримуємо у подарунок любов та вдячність. За цей час вихованці закладу вже звикли до нас, впізнають. Бачачи хворих діточок, відчуваємо теплоту у серці, бажання допомогти й розуміємо, що нічого важливішого за здоров’я маленької дитини у цьому світі немає.

 

Дитячий будинок - інтернат розташований майже в центрі міста поруч з Свято - Тихвинським жіночим монастирем. На території закладу розташований інтернат та комунальний заклад освіти "Спеціальна середня загальноосвітня школа для дітей з наслідками поліомієліту та дитячими церебральними паралічами".


КРИВОРІЗЬКА БМ: ПІКЛУЄМОСЬ ПРО МАЙБУТНЄ

 

26 липня у Кривому Розі в дитячий будинок-інтернат за адресою Мелешкіна 42а завітала молодіжна організація "Батьківщина молода". Учасники організації разом з небайдужою молоддю подарували хворим дітям ДЦП, інвалідам, та дітям з психічними відхиленнями такі корисні речі, як одяг, предмети для особистої гігієни, солодощі, фарбу та бумагу для фотопринтера.


Також молодь із задоволенням підготувала розважальну програму. Учасники організації на чолі з Яною Білою  познайомилися з дітьми, допомогли їм зробити тварин із надувних кульок, супроводили у змагальних іграх. А на довершення зустрічі, молодь запросила Криворізький театр вогню "Delonix", від виступу якого, діти, як і самі учасники, були у захваті.


Загалом зустріч залишила приємні враження з обох сторін. Відчуття позитивних звершень наповнювало кожного з учасників молодіжної організації. 


Молодь завдяки цьому дню зробила певні висновки стосовно людської небайдужості, яка здатна наповнювати серця людей теплом та підтримкою. Хотілось би звернутися до громадян з проханням бути уважними до тих людей, які мають певні обмеження, оскільки саме ці люди потребують особливої уваги. Якщо кожен з нас буде допомагати слабкішим за себе, то з часом наша нація зможе стати сильнішою. Тому давайте виховувати мораль в наших людях прямо зараз, починаючи з себе!

І тому, вже 1 серпня 2014 року учасники Криворізької молодіжної громадської організації " Батьківщина молода" зробили повторний візит до дітей, який вже мав більш емоційний характер, ніж попередній. Почнемо з того моменту, коли молодь зайшла на майданчик для літнього відпочинку, де зібралися діти. Першу приємну емоцію в учасників молодіжної організації викликало розуміння того, що їх впізнали і їм були щиро раді. Деякі дівчата одразу підійшли до нас та з власної ініціативи почали вести теплу бесіду з нами, як справжні товариші. 


Потім молодь з дітьми розпочала малювати, супроводжуючи творчу діяльність напуттям та корисними порадами. Але найцікавішим був той факт, що незважаючи на те, що впроваджувати та подальшо вести приємний вечір повинні були учасники організації, діти підсвідомо узяли ініціативу у свої руки та почали усіма методами намагатись викликати у молоді справжній інтерес, впливаючи на почуття власної значимості своїх юних гостей. Тобто діти своїм природним вмінням зацікавити особистість своєю щирою увагою дуже сильно вплинули на свідомість учасників молодіжної організації. 
Протягом вечора діти встигли зробити малюнки, певні фігурки з пластелину, погратися з мильними бульбашками, та потанцювати під музику. 
Приведемо кілька цікавих душевних моментів, які тронули серця наших учасників. 
Діти почали присвячувати свої малюнки учасникам. Одну з учасниць дуже тронули наступні слова: "Ти з ким живеш? З мамою та татом? Тоді дивись: цей малюнок для тебе персонально, а цей малюнок ти передаш своїм батькам. Передавай їм від мене привіт!".


Багато учасників почули багато компліментів стосовно своїх власних зовнішніх або внутрішніх переваг. Одним словом ці діти, які мають певні обмеження, діяли як професійні психологи, що хотіли викликати в нас приємне враження про себе та забезпечити нам приємний час. Ця щирість буквально причарувала учасників організації. 
Нас вразило те наскільки добре ці діти оволоділи навичками приємного впливу на особистість інтуітивним способом. Адже навколо нас стільки так званих розумників, які знають напам'ять правила спілкування Дейла Карнегі, але все ще не вміють їх використовувати у своєму повсякденному житті. Нам є чому навчитись у цих дітей!


Цікавим був той момент, коли хлопець спитав голову молодіжної організації чи вірить вона у бога. Коли Яна відповіла, що вірить, він продовжив свою мову так: "Я теж вірю! Та молюся йому кожень день за нашу Україну! Я прошу його, щоб наші хлопці не вмирали, відстоюючи честь на Сході нашої країні". Хіба ця політична свідомість людей, що фізично та розумово обмежені не вражає????? І це все в противагу тим здоровим та нормальним людям, які все ще не визначилися зі своєю національною орієнтацією! 


Тому люди озерніться навколо!!! Поки деякі з вас повноцінні фізично та психічно, жалюгідно стогнуть своїми постійними невдоволеннями на країну, демонструючи свою байдужість до людей, ці діти маючи певні обмеження та будучи більш слабкішими за вас щиро переживають за своїх братів українців та рідну неньку Україну. Вони зрозуміли головне правило, що любі зміни треба починати з себе! Тому давайте візьмемо з цих людей приклад, та намагатимось зробити націю незалежною та сильною шляхом взаємодопомоги та вдосконаленням себе самого. Щасливу націю неможливо розколоти! Тому вкрай необхідно намагатися робити щасливішими тих, кто є слабкішим, для того, щоб поступово зменшувати слабкі місця. Неможливо розколоти чи підкупити ту націю, яка є самодостатньою.


«ПОЧУЙТЕ НАС» - ВЕТЕРАНИ.

Часто можна почути дуже бородату фразу: «Нічого не забуто». Та, якщо придивитись,  то побачимо, що ті титани, які захищали нашу Вітчизну від нацистської чуми давно забуті та нікому непотрібні.

 

 

Тому, Дніпропетровська «Батьківщина молода» разом з «Юним лідером» навідали жінку, котра рятувала життя і працювала в умовах пекла. Сьогодні вона живе у старій хатинці, одна і покинута  91 річна бабуся Маруся. Вона має залізну волю та доброту матері. Але не має відплати за заслугами:  Двір у занедбаному стані, завалений паркан, старезний будинок, що навіть не має газу і опалення. Як так вийшло, що ветеран війни, яка лізла під кулі та вибухи бомб рятуючи солдат, та ветеран праці  залишилася один на один з проблемами і викликами життя?

 

Однак, незважаючи на це, бабуся  дуже радо прийняла активістів. А ті в свої чергу принесли їй гостинець – харчі першої необхідності та солодощі. Поки бабуся розповідала про війну і повсякденне життя, активісти схаменулися і прибралися надворі та у хаті. Жіночка у захваті прокоментувала - «Поки є така молодь країна не помре!».


Після генерального суботника, молодо батьківщині поставили цілу чайну церемонію, під час якої спілкувались про життя і майбутнє.

 

 

Важко було з нею прощатись – але треба, на черзі ще багато добрих справ. Остались ще люди для яких ще незабуті подвиги наших співвітчизників, а тим часом, бабуся Маруся жде кінця війни в Україні і сподівається на світле майбутнє.

24/7/14

МОЛОДЬ: ПІКЛУЄМОСЬ ПРО ВЕТЕРАНІВ

 

В умовах війни, люди похилого віку перебувають в особливо депресивному стані, тому 23 липня 2014 року активісти «Батьківщини Молодої» Дніпропетровщини та «Юний лідер і я» провідали ветеранів з метою живого спілкування і надали їм продукти першої необхідності.

 

Надія Пархоменко – ветеран праці, була однією з тих, до кого завітала небайдужа молодь. Живе одна вже понад 5-ти років  на одну мізерну пенсію у занедбаній одноповерхівці: обвалений дах, побиті  вікна і непрацююча каналізація – лише скрашений опис хатинки, в якій мешкає ветеран праці. Отакої, все життя працювала  та  заробила чесним  і непосильною працею. «За доби «Пакращення» Януковича,  - розповідають сусіди, - Надію Валентинівну взагалі намагалися виселити,  хотіли щось збудувати, але вона не із таких, живою б не здалась. А ті відключали світло і газ, навіть зимою»

 

До того ж, Надія Пархоменко хвора на цукровий діабет важкої стадії і  на інсулін, а тим паче на більш дієві ліки грошей не має, а держава в обличчі чинів «годує» лише обіцянками  «жити по-новому».

 

Тому, активісти принесли в гостинець  харчі першої необхідності, яким пенсіонерка – ветеран праці була дуже рада і вдячна.

 

Молодь поспілкувалися про життя, доволі довго говорили й про Україну. Молодобатьківщинці заспокоювали пенсіонерку і переконували в тому, що незабаром «все буде добре, для кожного з нас».

 

 

 

В цілому,  покоління знайшли спільну мову разом, ветерани вдячні молоді, що та опікується ними, а молодь вдячна ветеранам за їхню самовіддану працю, заради України. Не забувайте своїх рідних!


15 років партії "Батьківщина"

9 липня 2014 року відбулась 15 річниця партії «Батьківщина». Було організоване велике святкування з цієї нагоди. Були головні діячі, а також ветерані партії. Зустрічали людей молодь у етнічних одежах хлібом та сіллю і проводжали до незабутньої обстановки українського тепла. На урочистому зібранні нагороджувались активісти президентських виборів 2014 року, та ветерани партії. На святкуванні був присутній колишній міністр закордонних справ Тарасюк Борис Іванович. Хочу відмітити участь молоді у цьому святкуванні. Талановиті люди виступали з піснями та танцями. Усі гості були дуже зворушенні від цих виступів. Хочу відмітити що обстановка була святково – домашня, всі були у доброму настрої.

 

Того ж дня відбулась зустріч з міністром закордонних справ Тарасюком Борисом Івановичем. При виступі він зачепив такі теми як оновлення партії, зміна стратегії та спрощення партійної системи. Борис Іванович відмітив, що у Дніпропетровській Обласній партії багато ініціативної та дуже розумної молоді. Питання були різного контексту, але багато із них стосувалися ситуації в країні. Коли пролунало питання сільського господарства виступив Мгер Куюмчан. Мгер є співвласником ПП «Сігма» яка займає вагому ланку у сільському хазяйстві. Він розказав про створення кооперативу, мета якого підняття сільського господарства у Дніпропетровській області. Також були питання на тему освіти, медицинського обслуговування та енергетики. Борис Іванович відповів на усі питання, наприклад стосовно енергетики він теж підтримує ту думку (як і більшість), що Україні треба виходити із енергетичного ярма та створювати альтернативу добутку енергії. Під кінець було урочисте вручення партійних квитків. Борис Іванович відмітив кожного, що було дуже приємно для нових членів партії.


2/7/14

«БАТЬКІВЩИНА МОЛОДА»

ПОСПІЛКУВАЛИСЯ З РОСІЙСЬКИМ ОПОЗИЦІОНЕРОМ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ

 

У Дніпропетровську пройшла зустріч із російським опозиціонером Євгеном Буявським. Євген приїхав до Дніпропетровську й до України аби розповісти українцям і світові про реальне життя російських громадян, пояснити людям російську політику ну і звісно ж аргументувати українську пісеньку про Путіна.

 

«Я вирвався із капкану неволі» - коментує Євген, - « Приїхав до вільної країни, до держави пострадянського простору, яка все ж таки серед нас усіх ближче до Європи. Тут можна говорити і тебе почують, там же – на тебе дивитимуться як на скаженого».

 

Євген розповів, що йому подобається українська культура, добродушність і толерантність. Казав, що в захопленні від живописної української природи, але ще більш переймається красою українських дівчат: « я одружуся на україночці» - поділився Євген.

 

На питання, чи боїться він «бандерівців», Євген відповів, що пив із ними пиво на Майдані, в тим вважає, що розпад Радянського Союзу – трагедія для слов’янських народів.

 

Євген також наголосив на необ’єктивності російських ЗМІ, однак просив аби українці із розумінням поставилися до росіян « Не всім мізки промили» - казав Євген.

 

На останок, Євген поцікавився діяльність «Батьківщини Молодої», висловив слова підтримки політики «Батьківщини» та Юлії Тимошенко.

 


1/07/2014

ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ РОМАНА ШУХЕВИЧА ТА ДИСКУСІЯ

З НАГОДИ ПРОГОЛОШЕННЯ АКТУ ВІДНОВЛЕННЯ

УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ

1 липня, активісти Дніпропетровського обласного осередку «Батьків-щини Молодої» провели вечір пам’яті присвячений до Дня Народжен-ня Романа Шухевича (30.06.1907) та річниці проголошення Акту від-новлення Української держави у Львові 30 червня 1941 року.

 

«Подібний захід ми ініціювали за для того, аби простим людям «з на-роду», яких ми попередньо набрали на вулиці пояснити: хто такий Ро-ман Шухевич, чому він герой, а не зрадник ну і звісно розповісти про ті чудові півроку, що жило українство в 41-му році за сприяння Степа-на Бандери» - коментує захід організатор Артем Дорофеєв.

 

«На зустріч зібралося понад 20 залучених на вулиці і не знайомих нам осіб. Ми мали це зробити, адже національна свідомість українців має ґрунтуватися на правдивих історичних подіях» - доповіла Заступник голови ДОМГО ВМГО «Батьківщина Молода» Книшова Ганна.

 

Зокрема зустріч пройшла у теплих стосунках, гості подивилися філь-ми, послухали виступаючих, поділилися своїми знаннями. Після дис-кусії всі учасники зустрічі залишилися переконаними, що «Бандера, Шухевич – герої України»

 


30/6/14

КВЕСТ «КУБОК ВОГНЮ» ДО ДНЯ МОЛОДІ

Провели сумісно «Батьківщина Молода» із «Юний лідер і Я» у Дніп-ропетровську. Активісти вважають, що таким чином, молодь і діти бу-дуть залученні у спортивне дозвілля та активний відпочинок. «Ми бі-гали по парку, шукаючи станції по маршруту, виконуючи завдання. Так були складнощі, деякі загадки були складними, деякі - надпрости-ми: все залежить від рівня твоєї ерудованості та кмітливості» - комен-тує захід 14-річний Вова.

 

В цілому, у квесті взяли участь 15 чоловік, вони були розбиті на три команди, кожна з яких змагалася за кубок і солодкий приз.

 

«Такі квести ми плануємо робити щомісяця, тому що треба популяри-зувати спорт і активний відпочинок» - коментує організатор, Анжела Антоненко.

 


30/6/2014

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ: "ЮНИЙ ЛІДЕР І Я" ПРОВЕЛА ФЛЕШ-МОБ "ЗАСВІТИ УКРАЇНУ"

ДОМГО "ЮЛіЯ" провела флеш-моб "Засвіти Україну" у Дніпропетровську з нагоди святкування Свята Конституції Незалежної України. Метою заходу стало об"єднання молоді заради спільної справи - коментують у організації, однак по-суті цей захід об'єднав близько 50-ти чоловік із метою показати, що Дніпропетровськ - Україна, а Україна - єдина! До речі, з такими гаслами молодь рушила набережною аби підбадьорити городян. 

 

"Ми зібралися в парку ім. Т. Шевченка аби провести реальний флешмоб, я думаю нам це вдалося" - поділилась враженнями Ксенія Лавиш, голова "Юного лідеру і Я".

 

Активісти розгорнули шестиметровий стяг і підсвічували його впродовж години ліхтариками та мобільними телефонами.

 

Не розділили свою позицію із молоддю п'яні "відпочивальники" в районі Фестивального причалу: вони натякали на те, що молодь яка вийшла ганьблять Дніпропетровськ: " Вы позорите наш прапор, вы уе*ки, вас нужно отправлять в Польшу, откуда вы ироды и приехали, шоб вы сдохлли на *уй" - в такому дусі вони намагалися перервати наш захід, однак коли не змогли, бо патріоти співали "Ще не вмерла Україна" під гітару. Чоловіки з боку правопорушників і заколотників почали штовхатися - це привело до сутички. Організаторами була викликана міліція, яка впродовж 15 хвилин не приїхала - "вони могли нас зарізати",-коментує активістка Світлана. 


30/6/14

ДНІПРОПЕТРОВСЬКІ МОЛОДОБАТЬКІВЩИНЦІ ІНІЦІЮЮТЬ СТУДЕНТСЬКЕ.ТВ


Студентське телебачення пропонують заснувати дніпропетровські молодобатьківщинці. Наразі, проект в розробці, проте вже скоро блисне Україною - переконані у прес-службі ДОМГО ВМГО "Батьківщина Молода"

 

"Суть і мета проекту - знімати все без монтажу, це має бути телебачення, де те, що має лишатися за кадром також буде показано, адже тоді суть чесного ЗМІ залишається і втілюється у життя" - прокоментував автор проекту Артем Дорофеєв


30/06/14

ЛЮДИНА, ЩО НЕХТУЄ СВОЄЮ БАТЬКІВЩИНОЮ, ПРИРЕЧЕНА НА ЗЛИДНІ,

АБО ВІДВЕРТЕ ІНТЕРВЁЮ ОДНОГО З ЖИТЕЛІВ ДОНЕЦЬКА

 

Представники криворізької «Батьківщина молода» на День Молоді в умовах війни в південно-східній частині України вирішили виключити зі своїх планів святкування і зайнятися більш актуальною в наш час діяльністю. Учасники громадської організації у своєму місті організували допомогу для переселенців з Донецької та Луганської області, зібравши для них продовольчі продукти і речі, що застосовуються в щоденному побуті. Дана допомога була передана в Центр допомоги переселенцям. Його штаб розмістився в ДК «Народний Дім» (колишній ДК «Будівельник») за адресою Орджонікідзе 52.

 

Пізніше учасники «Батьківщина молода» з нетерпінням вирушили на зустріч з молодою парою, яка нещодавно переїхала з Донецька до Кривого Рогу. Новоприбулі чоловік і дружина, незважаючи на очікування молоді побачити перед собою пригнічену пару, побачили двох найприємніших людей, в очах яких іскрилася надія на щасливе майбутнє своєї країни, чим молодь була приємно здивована. Зав'язалася щира розмова, в ході якої чоловік нам повідав наступне:

 

«Бачите на мені зараз футболка, на якій написано:« Austria »? Так ось, в так званій ДНР мені не можна було носити таку річ! Чому? Це ж Євросоюз, якого так всі бояться і проти якого так багато громадян виказують необгрунтовану агресію. Більше того! Коли я з'явився на роботі в футболці, на якій був намальований американський прапор, мені серйозно пригрозили, сказавши, що якщо я ще раз одягну цю річ, то мені зроблять на місці зірочок від прапора дірки від зброї.

 

Атмосфера політичного пресингу присутня скрізь. У нас на роботі ведеться список, в якому зазначається, яких політичних поглядів дотримується людина. Якщо ти скажеш, що ти за Єдину Країну, то тебе автоматично оголосять народним зрадником, а це означатиме, що тепер з тобою можна робити все що завгодно, у тому числі і відбирати майно, яке між іншим, вже є власністю ДНР.

Хоча знаєте, багато підприємств до останнього демонстрували проукраїнський настрій. Точно так само було і на моєму підприємстві до тих пір, доки терористи (до речі, всім відомо, що машини без номерів належать терористам) одного разу не заїхали на прохідну. Вони пішли до дирекції, прибрали всю українську символіку, забрали дві іномарки, після чого поїхали».

 

У молоді тут же виникло наступне запитання: чи справді те, що машини відбираються у людей серед білого дня, на що колишній громадянин Донецька відповів:

 

«Звичайно, адже все належить ДНР. У наших друзів була хороша іномарка, яку так само відібрали. Взагалі активних прихильників Єдиної Країни переслідують і карають відбиранням майна. Ось наприклад, якщо дізнаються, що ми з дружиною поїхали, то напевно нашу квартиру як в ні в чому не бувало здадуть комусь або продадуть ».

 

Учасники громадської організації поцікавилися, як би вони могли описати ту атмосферу, яка їх оточувала. На що жінка тут же відповіла:

 

«Відчуття як ніби ми живемо в божевільні. Є якась схожість із засадами в Північній Кореї. У 10 вечора у нас починається комендантська година, після цього часу нерідко доводилося чути автоматну чергу - це як спроба налякати й поневолити народ.

Усюди ходять легенди, що за межами ДНР всі люди це бандерівці, обтяжені Правим Сектором (прямо як у бойовику якомусь). Народ залякують тим, що бандерівці увірвуться на територію ДНР і будуть диктувати свої правила. Навколо відбувається планове зомбування. На роботі люди часто слухають радіо хвилю ДНР, навколо транслюють російські канали, в громадських місцях безкоштовно роздається газета «Вести» і листівки на відповідну тематику ».

 

Звичайно ж молодь поставила запитання: «Чи є якісь явні риси, що об'єднують прихильників ДНР?». Переселенці назвали риску, - це крайня агресія до всього українського.

 

Прихильники ДНР принципово фокусуються на єдиній адміністративній території, що в їх розумінні є центром всесвіту і яка нібито не піддається впливу зовнішніх факторів, з якими потрібно рахуватися в першу чергу. Ці люди під впливом масової істерії сліпо переконані в тому, що їх район годує всю Україну. Але з економічної точки зору ДНР - це пасив, який не зможе існувати самостійно через нестачу запасів виробничої потужності, і такий пасив навряд чи захоче звалити собі на плечі Росія, яка вже достатньо витратила коштів на всю цю заварушку у своєму маніакальному прагненні зробити Україну залежною від себе.

 

Ми хочемо подякувати тим людям з Донецької та Луганської області, які, не дивлячись на форсовану пропаганду, залишаються вірними своїй Батьківщині і неухильно вірять у щасливе майбутнє нашої країни. А тим громадянам, які всіляко ображають все те, що належить українській нації, можна тільки поспівчувати. Адже ще Наполеон Хілл писав у своїх книгах, що людина, що нехтує своєю батьківщиною, приречена на злидні і довічні невдачі, оскільки доля втрачає прихильність до таких людей ...
Яна Біла


28/6/14

МОЛОДОБАТЬКІВЩИНІВСЬКИЙ АВТОПРОБІГ «МОЛОДЬ ЗА ЗАКОН ТА СПРАВЕДЛИВІСТЬ»

 

До Дня Конституції України, Дніпропетровська обласна мо-лодіжна громадська організація «Батьківщина Молода» організу-вала та провела автопробіг «Молодь за закон та справедливість».

 

« Ми зібралися тут для того аби згадати, яким був чудовий день 28 червня 1996 року, коли Верховна Рада з над зусиллями прийняла Конституцію. Сьогодні Україна понівечена через необе-режність: Ми втратили Крим і зрадили історію, сьогодні гинуть люди, сьогодні Україна в огні. Тому, ми, свідома молодь ініціюва-ли цей автопробіг для того, аби вголос сказати, що ми за мирне не-бо, за Європейську Україну, за справедливість і законність у всьо-му» - наголосила Голова ДОМГО ВМГО Корнійчук Тетяна.

 

У автопробігу взяли участь понад 50-ти машин, ініціативну молодь підтримала Дніпропетровська міська організація партії «Батьківщина». За словами Едуарда Багдасаряна, Голови міської організації, ВО «Батьківщина» прагне прийняти Європейську Конституцію і поширити демократію на всі сфери життя українців, а особливо молоді.

 


Байдужість до свого рідного краю – це злочин

 

Хто не любить природи, той не любить людину, той не громадянин - Альберт Ейнштейн

 

У своєму місті ми часто стикаємося з тим, що доводиться чути від громадян Кривого Рогу різного віку скарги щодо незадовільної екологічної ситуації в рідному місті. На превеликий жаль, люди схильні перекидати відповідальність на політиків, на підприємців або ще когось, не усвідомлюючи, що можна запустити процес глибинних змін, просто почавши з себе.

Нам дуже імпонує приклад з української історії XIXсторіччя, де національно свідомігромадські діячі,в прагненні змінити життя на краще, активно пропагували ідеологію вдосконалення кожного громадянина, як окремої ланки, здатноїсвоїм прикладом надихнути до змін тіланки, які знаходятьсяпоруч.

 Тому 17 червня 2014 «БатьківщинаМолода» охочевзялаучастьупроекті «ЗеленілегеніКриворіжжя», місієюякогобуловихованняекологічноїсвідомостічерезспівробітництво громадських організацій і активних мешканців, у створенні умов комфортного проживання у рідному місті – поліпшенні екологічної ситуації. Молоді люди були одними з перших, які охоче відгукнулися на пропозицію громадської організації Криворізької агенції регіонального розвитку. Практичним завданням молоді було перетворення відвалів, що виникли в наслідок гірничо-видобувної діяльності, у Криворізькі Карпати, шляхом засадження проблемної території різними деревами. Молоді учасники своїм прикладом хотіли сприяти підняттю екологічної свідомості мешканців Криворіжжя, збільшенню мереж з активних груп криворіжців, які візьмуть подалі участь у даному проекті та в майбутніх проектах охорони навколишнього середовища.

У разі отримання позитивних результатів, можна буде піти шляхом бенчмаркінгу (перенесення успішного досвіду з одного об’єкту на інший), що сприятиме розповсюдженню ідеї турботи кожного громадянина за своїм рідним містом. Окрім того, що це позитивно впливатиме на екологію (листя дерев здатні збирати пил та насичувати повітря киснем), також це впливатиме на вдосконалення естетичного вигляду рідного краю.

Ми пишаємося своїм містом і хочемо, щоб наше місто пишалося нами!

 

 

Гаврош О. В.29/5/14

МИ ВЖЕ НА WEUA!

"Батьківщина Молода" Дніпро - новий акаунт в першій українській соціальній мережі weua.info 

МИ ПРОТИ РУНЕТА, ТОМУ МИ ЗА УКРАЇНСЬКЕ:

РЕЄСТРУЙСЯ І ПІДПИСУЙСЯ!
25/5/14

«БАТЬКІВЩИНА МОЛОДА» ВІТАЄ ЄВГЕНІЮТИМОШЕНКО НА ВИБОРЧІЙ ДІЛЬНИЦІ

 

Зранку 25 травня, дніпропетровські молодобатьківщинці привітали Євгенію Тимошенко і Олександра Тимошенко із Днем виборів Президента України.

 

«Наші активісти проявили ініціативу привітати сім’ю Юлії Володимирівни із днем виборів, для нас – це відповідальний день, адже за плечима наполеглива робота, а попереду ще багато випробувань» - наголосила Голова ДОМГО ВМГО «Батьківщина Молода» Корнійчук Тетяна.

 

 Євгенії сюрприз сподобався і на знак підтримки єдності України всі разом випустили у небо жовто-блакитні кульки – « За єдину Україну, за мир у всьому світі і за процвітання нашої батьківщини» - наголосила Євгенія Тимошенко.
25/5/14

ОБЛАСНИЙ ВИБОРЧИЙ ШТАБ ЗУСТРІВСЯ З ЮЛІЄЮ ТИМОШЕНКО

 

В день позачергових виборів Президента України, кандидат від ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко зустрілася з Дніпропетровською обласною партійною і молодіжною організаціями.

 

На зустрічі були присутні працівники і обласного виборчого штабу партії – це була перша зустріч після звільнення її із в’язниці. Батьківщинці зустрілися з лідеркою, після того, як вона зробила свій вибір.

 

Юлія Тимошенко розповіла про те, як її утримували під вартою і вже в ув’язнені, розповіла про сьогоднішній стан в Україні, адже вона є єдиним політиком, яка систематично відвідує різні регіони країни, лідерка заспокоїла – «Війни не буде, буде мир!»

 

Окрім неї, до команди «Батьківщина» Дніпропетровщини завітав і нардеп – Іван Кириленко, який постійно опікується проблемами області і відстоює її у Верховній Раді.

 

Штаб провів нараду на чолі з Юлією Тимошенко, на якій обговорили питання про подальшу роботу обласного осередку партії. Юлія Тимошенко подякувала всім за підтримку і наголосила, що продовдуватиме відстоювати права, честь та гідність українців, а не окупантів і їх пособників-оліхархів.


МАТЧ ДРУЖБИ МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ОБЛАСТІ

 

Вихідними, в честь пам’яті жертв політичних репресій і 70-х роковин депортації татар з Криму, дніпропетровські молодобатьківщинівці вшанували їх дружнім футбольним матчем.

 

У матчі прийняли участь молодіжні організації політичних партій, а також неполітичної молоді: «Батьківщина молода», «Молоді регіони», молодь Петра Порошенка, Студентська республіка, молодь «Демократичного альянсу», Дніпропетровський міський та обласний молодіжні ради, представники молодіжних національних громад і Мерітократична партія України.

 

Голова Дніпропетровської обласної молодіжної громадської організації «Батьківщина молода» Тетяна Корнійчук зазначила, що саме спорт в усі часи був фактором примирення та діалогу.

 

 

«Спортивні змагання завжди об'єднували народи між собою. Так, під час проведення Олімпійських ігор припинялися війни. Ми не будемо говорити про політику, а тільки про те, що Україна повинна бути єдиною. Наш дружній матч пройде в День Європи в Україні. Ми не хочемо, щоб Україна ділили на схід і захід. Ми єдина країна в центрі Європи зі своєю багатою культурою і традицією», - сказала вона.


БАТЬКІВЩИНА ЦЕ ЄВРОПА

Під таким гаслом пройшла акція ДОМГО ВМГО «Батьківщина Молода» присвячена святкуванню Днів Європи в Україні.

«17 травня ми провели акцію і кожній дитині, що гуляла по найдовшій у Європі набережній подарували кульку:дітям ра-дість,батькам втіха – все по-європейськи» - зазначила голова Дніп-ропетровської обласної молодіжної громадської організації «Батькі-вщина Молода»

Загалом, активісти привітали близько двох сотень дітей. Варто відмітити, що в Дніпропетровську жодна громадська організація не провела подібних заходів.

Увечері, на Фестивальному причалі молодобатьківщинівці за сприяння кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко розпочали флеш-моб із запуску в небо «шарів бажання». До флеш-мобу долучилися з 50 чоловік, бажання будуть виконані, принаймні в цьому переконані активісти.


КРИВОРІЗЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІТАЄ ВЕТЕРАНІВ

 

У Кривому Розі учасники ВМГО «Батьківщина молода» та керівник територіального виборчого округу № 33/2 разом з районними депутатами ВО «Батьківщина» привітали ветеранів з 69-ю річницею перемоги у Великій Вітчизняній війні та влаштували автопробіг на честь підтримки свого кандидата.


Напередодні Дня перемоги голова ВМГО «Батьківщина молода» в м. Кривому Розі Біла Я.Д. разом з керівником територіального виборчого округу № 33/2 та з районними депутатами ВО «Батьківщина» привітали ветеранів свого міста. 7 травня завітали до Центрально-Міського району. Поспілкувавшись з активом ради ветеранів, вони отримали багато настанов, почули їх думку стосовно розвитку спілки «Батьківщина молода» та отримали рекомендації на майбутнє. Усі ветерани отримали картки з привітаннями від районних депутатів ВО «Батьківщина», а раді ветеранів, на згадку про зустріч, було вручено сучасний фотоапарат.


Наступного дня активісти завітали з привітаннями до ветеранів Інгулецького району. Актив ради ветеранів із захопленням виказав своє бачення щодо напрямку розвитку молоді, подякував всім членам організації. На згадку про зустріч раді подарували сучасний комп’ютер та принтер. Активісти раділи кожній хвилині, бо такі миті є неоціненними, адже з кожним роком, на превеликий жаль, ветерани йдуть від нас. 


Голова Криворізької ВМГО «Батьківщина Молода» Біла Я.Д., від імені всієї молоді та членів організації, привітала героїв Великої Вітчизняної війни з Днем перемоги: «Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та довгих років щасливого життя. Ми пишаємося та завжди пам’ятаємо тих, хто боровся за наше майбутнє».
Після обіду того ж дня, було організовано автопробіг на підтримку кандидата у президенти Юлії Володимірівни Тимошенко.


6/5/14

МОЛОДЬ ПІДТРИМУЄ РУХ ОПОРУ


"Батьківщина Молода" у Дніпропетровській області підтримує створення Штабу Руху Опору. Таким чином, волонтерами із молодіжки ВО "Батьківщина" було залучено до обласного штабу близько 20 осіб.

 

"Наші волонтери - розповідає координатор співпраці, активіст самооборони "Батьківщини" та голова Дніпропетровської міської організації Артем Гунько. - активно агітуюють молодиків, афганців, ліквідарів на ЧАЕС та екс-міліціантів вступати до Руху Опору"

 

Нагадаємо, що Рух Опору був ініційований кандидатом на пост Президента України Юлією Тимошенко. За місяць, до Руху Опору мобілізувалося понад 5 тисяч громадян зі всієї України і об'єднує їх, не єдиний лідер, а єдина країна. 

 

Долучайся і ти!23.04.2014

"Юний лідер "жжет"

 

Дніпропетровська молодіжна громадська організація ""Юний лідер і Я" провели перше тренування, по HIP-HOPу, дитей у дитячому будинку. Ми робимо постанову святкового концерту присвяченого святу урочистого відкриття маленького групового дитячого будинку "МІЙ ДІМ".

Всі були дуже відповідальними та охоче тренувалися до самаго пізнього часу.

 23.04.2014р.

"Юний лідер" збирає друзів

Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація "Юний лідер і Я" привітала третьокласників СЗШ №75 із світлим святом - Великоднем.

 

"Ми провели майстер-клас з декупажу на яйцях, пограли у веселі ігри, розповіли історію свята та подарували дітям пасочки" - розповідає про захід Голова "Юний лідер і Я" Лавиш Ксенія.

 

Наприкінці майстер-класу діти хизувалися виробами, а організатори оцінювали їхні таланти. Всі присутні отримали дуже цікаві спогади.


23.04.2014

ВІДКРИТО СТОРІНКУ У FACEBOOK

Bingo!

 


З 00:00 23 квітня 2014 року відкрито для користування сторінку ДОМГО ВМГО "Батьківщина Молода" у Facebook. Запрошуємо всіх охочих відвідати сторінку!

 

Перейти на сторінку


 

22/04/2014

Юлія Тимошенко вшанувала світлу пам’ять  Сергія Нігояна

 

Вихідними, лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко відвідала родину Сергія Нігояна та підтримала ініціативу молодіжного крила партії з відкриття пам’ятної дошки.

 

«Батьківщина Молода» містами України в лютому започаткувала акцію з  відкриття пам’ятних дошок за для вшанування «Небесної сотні». Дніпропетровська обласна  молодіжна громадська організація ініціювала відкриття пам’ятної дошки у Березнуватівській сільській загальноосвітній школи Солом’янського району Дніпропетровської області де вчився один із перших загиблих, в День Соборності України Сергій Нігоян.

 

Найвищою духовною цінністю кожного свідомого українця  має бути світла пам'ять про загиблих за свободу України і волю людей. В цьому переконані  активісти молодіжного крила партії.

 

Ініціативу успішної молоді області підтримала кандидат у Президенти України Юлія Тимошенко. Спочатку екс прем’єр-міністр України відвідала батьків і рідних Сергія, потім відвідала школу де і відкрила дошку пам’яті.

 

  «Я хотіла щоб ми завжди пам’ятали його і всіх наших хлопців, дівчат, всіх хто віддав життя за те щоб ми з вами мали шанс і мали надію побачити ну зовсім інше життя, вони дуже велику заплатили плату і ми всі в боргу, щоб зробити так як вони хотіли бачити, тому я думаю, що там де він вчився, там де він провів все своє дитинство це буде дуже добре якщо ми в таке велике свято Великодня коли воскрес Ісус Христос ми мусимо думати й про те, щоб й Україна в нас воскресла, щоб вона воскресла сильною, заможною, такою яка живе для вас, а не для людей які  того не варті, для вас мусить жити Україна, тому хочу щоб в цей день от така пам’ять в школі, де Сергій вчився така пам’ять в нас з’явилась, тому я запрошую зараз всіх відкрити цю дошку пам’яті, я знаю що нам всім і дошки не потрібно, тому що в серці він у нас знайєте, він перший загинув, він просто був таким українцем справжнім і сьогодні завдяки його подвигу, вірмени які живуть в Україні вже сприймаються  як справжні українці, як справжні патріоти  і Україну він змінив. Тому дошка в його пам’яті – у кожного у нас в серці, але все одне, хай вона буде ще й в школі»

 

Юлія Тимошенко також наголосила на те, що проти чого повстав Сергій та  всі ті хто стояв і загинув на Майдані, мають бути у нас в пам’яті як наші янголи-охоронці яких ми не маємо право забувати і дошка кожного з них  має знаходитися у нас в серці, тож ми не маємо право їх підводити.

 

Після відкриття пам’ятної дошки, Юлія Володимирівна відвідала клас де навчався Сергій, поспілкувалася з однокласниками, вчителями, директором та сьогоднішніми учнями школи. 22.04.2014р.

 

АВТОПРОБІГ «СХІД І ЗАХІД РАЗОМ»

 

Дніпропетровська міська партійна організація ВО «Батьківщина» та Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація «Батьківщина Молода» організували автопробіг «Схід і Захід – разом».

 

В автопробігу прийняли участь близько 60 автомобілів, що рухалися з українськими прапорами по Криворізькій трасі.

 

Автомайданівці зустрілися на Вертолітному майданчику, що зведений на об’їзній дорозі Дніпропетровська. Туди ж і завітала Юлія Тимошенко, яка разом з активістами поспілкувалася, провела зустріч та покуштувала смачні страви польової української кухні. Як повідомляють організатори, на майданчику було близько двох сотень осіб з якими встигла поспілкуватися лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

 

Учасники акції сфотографувалися з кандидатом у Президенти та провели її своїм автопробігом до Аеропорту.

 

Такі зустрічі, переконують учасники – найкращі для об’єднання усіх нас, на різних машинах, з різним світоглядом і з різним баченням цього світу під одне крило партії «Батьківщина» за для існування Єдиної і Неподільної України. Цього дня нас об’єднала Юлія Тимошенко і ми за це дуже дякуємо їй!


18.04.2014

ДНІПРОПЕТРОВСЬКІ МОЛОДОБАТЬКІВЩИНІВЦІ ПРИВІТАЛИ ДІТЕЙ З ВЕЛИКОДНЕВИМИ СВЯТАМИ


Напередодні світлого свята - Великодня, активісти Дніпропетровської обласної молодіжної громадської організації "Батьківщина Молода" відвідали дитячий будинок-інтернат для дітей із ДЦП Дніпропетровської обласної ради. 

 

Метою заходу стало покликання душ і батьківських сердець, адже саме цьому закладу "Батьківщина Молода" стає пліч-о-пліч і допомагає завжди - "Два роки тому ми провели дітям Інтернет, позаминулого тижня його відключили, компанії Інтернет-провайдерів не хочуть іти на зустріч і надавати такі послуги безкоштовно, коли ми про це дізналися, вирішили самостійносто розраховуватися за надані дітям послуги. Сьогодні приїхали передати привітання від депутатів міськради - Едуарда Багдасаряна і облради - Антоніни Ульяхіної та й просто подарувати і дітям, і співробітникам свято" - розповіла про ситуацію Голова ДОМГО ВМГО "Батьківщина Молода" Тетяна Корнійчук

 

Цього разу, Молодобатьківщинівці приїхали аби подивитися на проблеми в закладі, дізнатися які з них можуть допомогти вирішити, а які можуть посприяти вирішенню. Подарували пасхи і привітали з Великоднем, пообіцяли, що незабаром повернуться.


18.04.2014.

МОЛОДІЖКА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ "ДІЯЛЬНІСТЬ ЗМІ ПІД ЧАС ВИБОРІВ"


Прес-служба ДОМГО ВМГО "Батьківщина Молода" на семінарі ознайомилася з тонкощами і аспектами трудової діяльності. За словами прес-секретаря молодіжної організації Артема Дорофеєва, захід пройшов з користю: "преса поспілкувалася з активістами, активізти із штабами, а штаби із пресою".

 

В цілому, наша команда отримала настанови від Незалежної Асоціації Телерадіомовлення, а також поспілкувалася із пресою Дніпропетровщини.


17.04.2014

ОБГОВОРИЛИ ЯКОЮ МАЄ БУТИ МОЛОДІЖНА ГАЗЕТА


   16 квітня 2014 року пройшло засідання Ради активу ДОМГО "Батьківщина молода". На порядок денний винесено перелік питань - автопробіг, акція за Єдину Україну та ще чимало яких ідей. Однак, головною темою зібрання стала доповідь  відповідальних щодо газети молодіжної організації "У твоєму місті".

З рядом пропозицій виступив прес-секретар ДОМГО Артем Дорофеєв, серед яких зміна формату, розробка власного стилю письма, створення газети у коміксах і смарт: "Наша газета має бути цікавою, перша сторінка апетитною, друга і третя, новинні, мають стати реально актуальними і цікавими новинами міста і країни, розворот - головна тема, а отже оригінальне оформлення, надалі історії і в останню чергу карикатури і анекдоти. Нам не потрібні анонси".

    Свою позицію висунував і представник прес-служби ВО "Батьківщина" Деніс Суханов, яка позиціонувалася на необхідності створення актуальної і цікавої газети дотримуючись набутих традицій газети і рубрик. 

    Загалом, дискусія була довгою і тривалою, однак зупинилася на побажаннях читачів. Дискусію буде продовжено наступної середи вже враховуючі пропозиції активу.

       Видання пілотного номеру заплановано на день свободи преси - 3 травня, тоді ж відбудеться і презентація газети.


«Батьківщина Молода» взяла участь у вшануванні героїв Холодного Яру на Черкащині

12-13 квітня «Батьківщина Молода» організувала таборування у Холодному Ярі на Чигиринщині (Черкаська область). Учасники провели патріотичну гру у межах щорічного вшанування героїв Холодного яру та борців за волю України, а також зустрілися з лідером ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко. Загалом у таборуванні взяли участь понад 200 активістів «Батьківщини Молодої» з 17 областей України.

У суботу, 12 квітня, активісти  «Батьківщини Молодої» розбили наметове містечко на історичному місці склику місцевих козаків на раду. Там же активісти провели патріотичну гру «Холодний Яр-2014» у межах відзначення Холодноярських подій.

За словами Голови ВМГО «Батьківщина Молода» Івана Крулько, військово-патріотична гра «Холодний Яр» вже стала традиційним заходом «Батьківщини Молодої».

«Холодний Яр дає нам дуже багато уроків. І особливо сьогодні, коли на наших кордонах знову стоїть окупант і агресор, українці мають стати пліч-о-пліч. Пам’ятаймо, що ніколи нам Росія не подарує свободи. Тому ще більш важливим є виховання патріотизму, активної громадянської позиції та лідерських якостей серед молоді. Особливо – у такому символічному для боротьби за українську свободу місці, як Холодний Яр», – зазначив Івана Крулько.

Перемогла збірна команда з учасників Одеської, Київської, Миколаївської та Кіровоградської областей. А увечері учасники таборування на хуторі Буда отримали книгу спогадів «Медвинське повстання» та поспілкувалися з її упорядником Романом Ковалем.

Наступного дня  активісти «Батьківщини Молодої» долучилися до Меморіального мітингу в селі Мельники біля пам’ятника Холодноярським героям та  зустрілися з лідером ВО «Батьківщина» і кандидатом у Президенти України Юлією Тимошенко. Вона поспілкувалася з активістами «Батьківщини Молодої» та нагородила переможців патріотичної гри, а також активістів Майдану – Сергія Воронова (голова ВМГО «Молодий Народний Рух»), Василя Бугайчука (голова Одеської обласної організації «Батьківщина Молода») та Вадима Кудіярова (голова Вінницької обласної організації «Батьківщина Молода»).

Нагадаємо, що у дводенному таборуванні у Холодному Яру взяли участь понад 200 активістів «Батьківщини Молодої» з Вінницької, Івано-Франківської, Рівненської, Миколаївської, Кіровоградської, Волинської, Львівської, Луганської, Харківської, Одеської, Сумської, Дніпропетровської, Запорізької, Черкаської, Хмельницької, Полтавської та Київської областей.

 


14/04/2014

МОЛОДОБАТЬКІВЩИНІВСЬКИЙ ВИКЛИК АБО ЗНОВУ СУБОТНИК

Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація "Батьківщина Молода" прийняла участь у Всеукраїнському суботнику 19 квітня та може пишатися чималими успіхами в прибиранні довкілля.


Цього разу, організація працювала у дві сили, адже завчасно були сформовані дві бригади прибральників - одна на Косі (ж/м Перемога), інша - до місцевого парку. 

 

"Варто сказати, що подібні акції, проводяться систематично і несуть чималу користь, - такої думки один із організаторів суботника Георгій Столяренко. - і нехай це комуняцька традиція, але ми мусимо пишатися тим, що наші діди її започаткували, адже займатися суспільної роботою і жити на чистих вулицях - це  по-європейськи!"

 

На суботник вийшло близько 40 членів організації і залучених волонтерів завдяки яким було прибрано гектари території та вивезено близько полутонни сміття.

 

"Цього разу, ми мобілізувалися цілком і повністю, ми вийшли на вулиці аби наступного разу, через тиждень, до нас долучалися городяни і наша справа стала спільною. Підготовка вулиць, їхнє очищення та прибирання до першотравня - давня традиція. Саме в ці суботні дні, люди об'єднуються різних поглядів і прибирають вулиці після зими, аби влітку їм було жити краще. Немає такого, що у Львові або в Донецьку не проводять прибирання: в Криму і Харкові, Чернігові і Запоріжжі, і в Дніпропетровську, як у Росії і Європі ми виходимо на прибирання нашої території. Ми і надалі будемо виходити, бо це наш обов'язок, бо ми люди!" - заявила заступник ДОМГО ВМГО "Батьківщина Молода" Ганна Книшова.


11/04/2014

ДНІПРОПЕТРОВСЬКІ МОЛОДІЖНІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО СПІЛЬНІ ДІЇ З ДОО ВО "БАТЬКІВЩИНА"

 

Дніпропетровська “Батьківщина” та громадські й благодійні організації області підписали угоду про спільні дії. Підписання угоди відбулося в офісі ДОО ВО "Батьківщина" 11 квітня. Підписи під угодою поставили представники близько 20 організацій, в числі яких Людмила Матушкіна, голова громадської організації “Жіночій комітет Діївки”, Тетяна Корнійчук, голова молодіжної громадської організації “Батьківщина молода”, Олена Малютіна, голова благодійного фонду “Опікунська рада - Щасливе дитинство” і Георгій Столяренко - в.о. Голови молодіжної громадської організації "Молодий Народний Рух" . Учасники підписання заявили про свою позицію щодо підтримки Юлії Тимошенко як кандидата на посаду Президента, програма якого найбільшою мірою відповідає потребам їх громадської та благодійної діяльності.


10/04/2014

ПРЕДСТАВНИКИ МОЛОДІЖКИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ЮЛЕЮ ТИМОШЕНКО


Прийдешніми вихідними, 200 активістів з усіх осередків ВМГО "Батьківщина Молода" зустрінуться з кандидатом у президенти, лідеркою ВО "Батьківщина" Юлією Тимошенко. 

 

Зустріч відбудеться в рамках офіційних заходах присвячених Холодноярським подіям на Черкащині. 

 

Дніпропетровську обласну представлятимуть Тетяна Корнійчук та Панасюк Ксенія, тож побажаймо їм успіхів!09/04/2014

ЗІБРАННЯ АКТИВУ: АУКЦІОН ПРОЕКТІВ


Зібрався актив Дніпропетровської обласної молодіжки, провели аукціон проектів і розробили план розвитку на квітень-червень 2014 року.


9 квітня  ДОМГО "Батьківщина Молода" скликала збори активу за для проведення аукціону проектів. Активісти представили чимало своїх проектів та поділилися своїми поглядами щодо розвитку організації протягом квітня-червня 2014 року. 

 

Окрім цього, лідери поговорили про здобутки роботи прес-центру та недоліки в роботі. В свою ж чергу, прес-центр молодобатьківщинівців запустив процес відновлення видання газети "У твоєму місті", презентацію газети в організації призначено на 14 квітня, в області - 03.05 в честь Дня свободи преси.08/04/2014

СХІД І ЗАХІД РАЗОМ - ДИСКУСІЙНА ЗУСТРІЧ З  ЖУРНАЛІСТАМИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 

Дніпропетровська обласні партійна  і молодіжна організації провели сумісну зустріч з незалежними журналістами  із Хмельницької області.

 

8 квітня 2014 року в конференц-залі Дніпропетровського осередку ВО "Батьківщина" пройшла дискусія-зустріч на тему "Схід і Захід разом", на фоні останніх подій, що відбуваються в Україні, дискусанти обговорили підривні дії сепаратистів і засудили їхні діяння. 

 

"Основною проблемою України, є галицько-наддніпрянський антагонізм: ми не вашим, а ви не нашим - таким чином, єдності не буде і держави також. В ці важкі для України й українства часи, коли окупанти Кремля розколюють нашу державу, винищують українську націю і ліквідують все українське, ми мусимо забути про протиріччя і об'єднавшись стати разом на поталу усім воргам. Жодна Російська Імпепрія  без України не створювалася, а отже і нині, ми повині завадити цьому. Світовий спокій в руках українців, і ми зробимо це, адже ми нація патріотів і народ людей з Великої літери, який сам ніколи ні на кого не нападав і завжди заважав робити це агресорам. Світ розраховує на нас" - висловила свою позицію голова Дніпропетровського обласного осередку "Батьківщина Молода" Корнійчук Тетяна.

 

В залі, делегати повністю підтримали очільника молодобатьківщинівців і багаточисельно коментували заяви російських політиків і політиканів.

 

Загалом, зустріч пройшла на Ура, і ми дійсно можемо сказати, що Схід і Захід стали разом, принаймні в нашому партійному офісі.

 

Слава Єдиній Україні!


 07/04/2014

ПРИБРАЛИ НА БОГОРОДИЦЬКІЙ


Дніпропетровські молодобатьківщинівці провели рейд-суботник на Богородицьку фортецю та провенли там захід - екскурсію з пікніком.


6 квітня 2014 року активісти ДОМГО "Батьківщина Молода" провели виїзний захід на Богородицький фортеці. Захід став змістовним і насиченим: Все починалося із суботника, як наслідок - молодь вивезла близько 50 кілограм сміття. 

 

Після приведення місцевості до ладу, "Батьківщина Молода" пішла екскурсійною ходою по Фортеці, яку очолив місцевий історик Георгій Столяренко. 

 

Вагомі результати принесла і конференція, яку провів актив організації на свіжому повітрі, активісти підготували звернення до видатного російського телеведучого Дмитра Кисельова, в якому попросили його надалі продовжувати інформувати росіян про події в Україні, лише з однією поправкою - казати виключно правду, інакше він не журналіст, а місіонер Кремля - йдеться у зверненні.

 

Окрім цього, молодобатьківщинівці напередодні Дня здоров'я провели навчання з волейболу і зіграли у дружню гру між осередком "Молодого народного Руху" та "Батьківщиною Молода".

 

Наприкінці заходу, молодобатьківщинівці організували пікнік за яким обговорили перспективи розвитку організації і передвиборчої кампанії. 

 

В цілому, свято і захід відбувся насиченим і продуктивним, як нам розповіла член бюро, Панасюк Ксенія, вона сюди приїхала, тому що вважає молодь продуктивною і націотворчою ланкою в Україні, а отже бажає брати в цьому участь.03.04.2014

ЕКСКУРСІЯ-СУБОТНИК

НА БОГОРОДИЦЬКУ ФОРТЕЦЮ 

Батьківщина Молода запрошує усіх охочих відвідати один з мальовничих куточків нашого міста, що знаходиться за селищем Шевченко на березі р. Самара, а саме Богородицьку фортецю

 

Богородицька фортеця, збудована у 1688 р. на місці, як вважають історики, давнього козацького міста Самарь за наказом російських царів Івана Олексійовича та Петра Олексійовича і правительки Софії Олексіївни для московського гарнізону.

Вважається першою фортецею, збудованою московитами на території Війська Запорозького Низового. Створення фортеці стало одним з перших актів у наступі царату на території Війська Запорозького.

Територія Богородицької фортеці була більшою за фортецю міста Самар й склала 250х300 м. Згодом фортеця була розбудована у другий раз й отримала назву Новобогородицька фортеця. Спорудження Богородицької фортеці було викликане необхідністю зміцнити тилову базу російсько-українських військ у їх боротьбі проти Кримського ханства, а водночас посилити контроль уряду над Запорозькою Січчю.

12 (22) липня 1687 р. почали будувати фортецю і наступного року в основному завершили.

Важливу роль у цій справі відіграли гетьман Іван Мазепа і російський воєначальник Л.Р.Неплюєв.

Зводилася вона під керівництвом інженер-полковника фон Зелена, присланого з Москви.

У Кримському поході 1689 року Богородицька фортеця відіграла важливу роль.

У 1691 р. нею оволоділи повстанці Петрика (П.Іваненка); він же контролював її певний час і у 1692–1693 рр. Під час боїв Богородицька фортеця була спустошена

1697 року під час походу військ Івана Мазепи та князя Долгорукова на Кримське ханство було вирішено її відбудувати

У 1698 році вона відбудована як Новобогородицька фортеця. Тут Іван Мазепа поселив робітників, котрі мали виготовляти селітру.

1701 р. запорожці розігнали їх. Кіш Запорозької Січі писав протести цареві Петру I, безрезультатно вимагаючи ліквідувати Ново-Богородицьку фортецю.

У 1708 р. біля фортеці точилися бої між запорожцями, учасниками повстання К. Булавіна, та урядовими військами.

За умовами Прутського миру (1711) Ново-Богородицька фортеця була зруйнована.

1736 року, під час російсько-турецької війни 1735–1739 рр. укріплення було відновлене під назвою Самарський ретраншемент, який після війни зливається з Самарою (Старою Самарою).

1742 року ця територія тимчасово увійшла до складу Гетьманщини.

1783 року за указом Катерини ІІ всі фортеці у Новоросії скасовані. Територія колишньої Самари спустошила.


02.04.2014

ДЕНЬ КОСМОНАВТИКИ: МОЛОДЬ-ТІЛЬКИ В КОСМОС!

...а в інших місцях, ми вже були:)


Першоквітневий проект-захід до 53-річчя виходу людини у космос розробила Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація "Батьківщина молода".

 

Таким чином, 12 квітня активісти проведеть екскурсію зоряним небом прямісінько на Фестивальному причалі у Дніпропетровську.

 

Як запевняють організатори, метою заходу  є залучення інтересу молоді до космонавтики, астрономії і взагалі привід романтично провести вечір:приємно і пізнавально.

 

То ж запрошуємо усіх романтиків, науковців та просто охочих приходити і дивитися на зорі. Ми хочемо, аби молодь Дніпропетровщини стала блищою до зірок, а зірки ніколи не згасали.


 

02.04.2014 р.

Конференція-засідання активу 2 квітня 2014 року


На засіданні, було обговорено рішення ХІІ з'їзду щодо висування кандидатури Ю. Тимошенко на пост Президента України, молодіжна організація підтримала Юлію Володимирівну в цьому не простому виборі "Ми переконані, що вона - єдиний кандидат, яка своєю мужністю,розумом і винахідливістю зможе вивести України зі стану стагнації" - переконливо говорить заступнико голови ДОМГО Ана Книшова.

Окрім цього, молодіжна організація взяла під опіку Дніпропетровський інтернат і забезпечуватиме дітей вільним доступом до мережі Інтернет.

Також, актив організації проведе суботник 6 квітня на Богородицькій фортеці, де всім охочим розповість історію про винекнення фортеці та її внесок у розвиток національно-визвольної війни під проводом Б. Хмельницького.

Зокрема, акцент актив взяв на екологічні проблеми міста, і як запевняє голова організації Корнійчук Тетяна, протягом квітня, організація залучить всі можливі зусилля аби прибрати місто до Великодня, а найактивніших борців за чистоту, буде відправлено на поміч до Києва аби прибратися на Майдані.

Беручи до уваги, заяву російського телеведучого Дмитра Кисельова, дніпропетровські молодобатьківщинівці на вихідних відправлять відеозвернення росіянам, де планують пояснити чому в Дніпропетровську стоять ракети ( Мабуть, тому що місто є космічною столицею України, хто не знав, а ракети - звичайнісінькі експонати).

До речі, засідання активу підняло питання щодо допомоги в організації "студентської весни", а також приділили увагу створенню громадської газети.


21.03.2014

Зібралася координаціна рада "Справжня Україна"

Благодійний фонд "Крила" і Дніпропетровська обласна "Батьківщина молода" ппровели спільну нараду з метою подальшої співпраці і взаємодопомоги.

На порядку денному - робочі питання: настала весна, треба квітнути - виходимо на суботник, настала весна - час спорту, виходимо на зарядку, настала весна - час активних дій!

Зокрема, було проведено пізнавально-виховну годину щодо підписання Економічної частини Євроінтеграційного договіру. Лекцію, прочитану заступником ДОМГО "Батьківщина молода" і "Крила" і молодобатьківщинівці сприйняли на відмінно, кажуть - отриманні знання знадобляться.


20.03.2014

ПРИЗНАЧАЄМО ЗІБРАННЯ АКТИВУ 


21 березня 2014 року ДОМГО "Батьківщина молода" призначає зібрання активу з метою обговорення організаційних питань за для прийняття концепції роботи протягом наступного місяця. Також на порядкому денному:

- координаційна рада молодіжної організації "Справжня Україна" за участі ДОМГО "Батьківщина молода";

-  виборча кампанія і молодь (ініціативний рух "молодь за чесні вибори")

- формування прес-центру обласної організації

- проведення дебатних турнірів

Окрім цього, президія планує провести дискусійну годину спілкування "Україна і Європа" та обговорення євроінтеграційного договіру.

Просимо всіх, бути обов'язково!

18:00 - початок20.03.2014

Шановні громадяни України!

Прес-служба Дніпропетровської обласноїї молодіжної громадської організації "БАТЬКІВЩИНА МОЛОДА" закликає Вас зняти ланцюги неправди. Усіляка "чесна -преса" має знати, що вони не інформують, а " ... кайданами міняються, правдою торгуюють"( Т. Шевченко). Ми ж, молодіжне крило демократичної і центричної сили, хочемо аби люди знали правду, і тому просимо всіх, хто підтримує розумну молодь, хто хоче Нової України увімкнути( в деяких випадках-включити) свої телевізори, завтра на Першому каналі о 21:30 Юлія Тимошенко виступить в программі "Шустер Live". З цього ми починаємо боротись за чесну пресу. Дякуємо, сподіваємося, що ви нас підтримаєте, бо ви розумні люди, бо ви люди!


20.03.2013р.

МОЛОДІЖКА ІНІЦІЮЄ

ЛІТЕРАТУРНО-ПІЗНАВАЛЬНИЙ ПРОЕКТ


На поточному зібранні активу, 19 березня 2014 року, ДОМГО затвердила і дала "старт" новому проекту - "Україна читає".

Як запевняють огранізатори, проект буде поширювати і популяризовувати літературу, як засіб організації дозвілля з користю. Почнемо з класики...

Детальніше про проект...


19.03.2014

ЗІБРАЛАСЯ РАДА АКТИВУ


  19 березня 2014 року відбулося засідання ДОМГО "Батьківщина молода", на якому розглядалося чимало запитань. Приорітетним з них стала співпраця і участь у заснуванні громадянського руху "Справжня Україна". 

    Чималу вагу, актив присвятив і організаційним питанням, таким чином було обрано прес - секретарем ДОМГО Артема Дорофеєва, який заявив про намір високої координації роботи і створення прес-служби. Також, було призначено Голову Дніпродзерджинської міської молодіжної організації ( Інформація буде висвітлена пізніше, після оприлюднення планів, структур та інших нормативно-правових актів осередку).

    За основу, прийнято проект Гімну ВМГО "Батьківщина Молода", автором якого є новообраний прес-секретар Артем Дорофеєв. 

      У зв'язку з приходом весни, новими перспективами і великими молодими ініціативами, актив постановив зібрати  координаційну раду 21 березня 2014 року


15.03.2014

75-річчя проголошення Карпатської України -

відзначимо з Батьківщиною молодою!

 15 береня 2014 р. виповнюється 75-та річниця з дня проголошення незалежності Карпатської України.

 Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація "Батьківщина молода" відзначить 75-річницю проголошення Карпатської України.

 

Цього дня 1939 р. закарпатський український народ скинув тисячолітнє гнобительське ярмо. Цього дня він показав свою зрілість до самостійного вирішення власної долі та національної самоідентифікації. Цього дня він, на противагу восьми мільйонам чехів, що без найменшого спротиву віддали себе пануванню Німеччини, у своєму кількатисячному складі показав готовність виступити проти набагато чисельнішої мадярської окупаційної сили. І цей день повинен служити нагадуванням сучасникам про героїчну боротьбу наших пращурів за майбутнє української держави та української нації, до складу якої входить і закарпатський край.


ЗІБРАЛАСЯ КОРДИНАЦІЙНА РАДА

"Батьківщина молода": Кордрада

“З вогню та у полум’я” – так можна охарактеризувати ситуацію у нашій державі. Революція закінчилася перемогою, проте, святкувати ще рано, адже надто високою була ціна за таку перемогу. Про ці та інші питання йшла мова на координаційні раді ВМГО “Батьківщина Молода”, що відбулася 9 березня у головному офісі Всеукраїнського Об’єднання “Батьківщина”. На збори прибули голови та делегати з усіх областей України. Питань було чимало, адже майже військові дії зупинили багато робочих та системних планів організації, які потрібно відновлювати на даному етапі. Так, було прийнято рішення активізувати підготовку до виборчого процесу, провести заходи у містах та районах по вшануванню Небесної сотні та відновити звітно-виборні конференції в місцевих осередках. Особливої увагу та обговорення отримала пропозиція внести зміни у Військовий устав, щодо вітання військових. На думку членів “Батьківщини Молодої”, таким має стати – “Слава Україні! Героям Слава!”

 

Також рішенням коордради були призначено 2-х заступників голови організації, ними стали голова Волинської організації – Захар Ткачук та голова Івано-Франківської організації, Ігор Попадюк.

12.03.201410.03.2014

ШЕВЧЕНКІАНА МОЛОДОЇ БАТЬКІВЩИНИ - ЄДНІСТЬ УКРАЇНИ!

 

Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Батьківщина молода" 9 березня 2014 року, у 200-річний ювілей Тараса Шевченка провела Шевченківські читання із залученням активної, молодої громадськості міста.

 

Спочатку, активісти "Батьківщина молода" вшановували пам'ять Кобзареві біля пам'ятника молодому Шевченку покладанням квітів, опісля перейшли на Дніпропетровську площу Героїв Майдану, де зустрілися з громадськістю міста, яку заохотили відвідати наш захід.

 

Головною кульмінацію святкування стало проведення Шевченкіани, що відбулася завдяки активної участі, великої шани і патріотичної свідомості активістів Дніпропетровської "Батьківщини молода".

 

"Ми сьогодні тут всі зібралися, аби згадати пророцтво Шевченка щодо України років 160 тому і сьогодення. Він, поет, митець - батько українського народу, що увійшов до історії світової літератури, як символ і провідник українства" - зазначив голова Дніпропетровської міської організації "Батьківщина Молода" Артем Гунько.

 

За словами ініціатора-організатора заходу, Артема Дорофеєва, свято пройшло на УРА: - " Сьогоднійшій день, день народження української нації, тому ми вирішили провести даний захід аби Україна, Дніпропетровщина і Дніпропетровськ знали хто такий Шевченко, про що він писав, і для кого. Для нас, активних, молодих і наполегливих є головним пріорітетом розбудови української держави і саме наша команда, знає як це робити, адже Тарас Шевченко розповів у Кобзарі, як і що робити".

 

В середу, 12 березня, відбудетья засідання обласної "Батьківщини молода", на яке ми хочемо винести українське питання: єдності, миру і величі.

 

Дякуємо всім тим, хто не забув вшанувати батька української нації - Тараса Григоровича Шевченка, адже "хто батьків забуває, того Бог карає" (Т. Шевченко - "І мертвим, і живим...")